JoomlaLock.com All4Share.net

Podpis - Patrik Mareška

Svatební fotograf
Praha a celá ČR

Fotografie ze svatby jsou celoživotní vzpomínkou na tento den, a proto by se neměla podceňovat příprava a výběr dobrého a zkušeného fotografa. Svatební fotograf Vám poradí, co vše si na fotografování přinést a celkově s Vámi probere jednotlivé části svatebního dne, aby se nic neponechalo náhodě.

Jaké fotografie obdržím? Samozřejmě počet záleží na typu balíčku, který se objednáte, ale vždy dostanete vybrané fotografie v plném rozlišení, aby bylo možné z nich vyhotovit i velký obraz naříklad na stěnu. Výsledné fotografie dodávám pouze v elektronické podobě. Nicméně je možné vyhotovit i tištěné fotografie 10x15 cm za příplatek viz. Ceník.

Kdy fotografie dostanu? Doba zpracování záleží na množství objednaných fotografií, ale běžně se tato doba pohybuje okolo 2 až 4 týdnů. Je to proto, že si na fotografiích dávám velice záležet a chci, aby výsledek byl dokonalý a Vy s ním byli opravdu spokojeni.

JAK FOTOGRAFOVÁNÍ PROBÍHÁ?

 

Základem dobré svatební fotografie je správné a včasné naplánování. Před samotným svatebním dnem preferuji osobní setkání s budoucími manželi, kde si společně naplánujeme časový harmonogram a požadavky.

 

Jak fotografování probíhá?

Příprava nevěsty – svatební den začíná již z rána, a proto doporučuji zachytit i tuto předslavnostní náladu, kdy probíhá líčení, česání, oblékání nevěsty a dolaďují se potřebné detaily a drobnosti. Také je to skvělá příležitost k fotografování detailů a doplňků, které později ve svatební den už není možné vyfotografovat. Jde například o šaty, boty, prsteny, závoj, myrty pro svatebčany a podobně.

 
Jak fotografování probíhá?

Příjezd na svatbu – zajímavé okamžiky skýtá příjezd svatební kolony a následné vystupování nevěsty a ženicha z aut. Po příjezdu lze také dobře zachytit bavící se svatebčany v uvolněné atmosféře.

 
Jak fotografování probíhá?

Obřad a skupinové foto - obřad je hlavní událostí z celého svatebního dne a proto se z něj snažím získat co nejvíce exkluzivních fotografií. Nasazovaní prstýnků a první novomanželský polibek jsou jistě události, které chcete mít zaznamenané jako pěknou vzpomínku. Po obřadu zpravidla nastává gratulace svatebčanů novomanželům a společné fotografování všech zúčastněných osob. Určitě je zde i čas na fotografování skupinových fotek v různých variantách jak novomanželů s rodiči, tak s přáteli a příbuznými. Tato část fotografování svatebního dne je základem všech balíčků, které nabízím.

 
Jak fotografování probíhá?

Foto nevěsty a ženicha - tato část svatebního dne je věnována společnému fotografování novomanželů na nějakém romantickém místě. U aranžovaných novomanželských fotek často využívám rekvizit na kterých se při přípravě domluvíme. To je i jedna z věcí proč je důležitá příprava a kominikace s fotografem před svatebním dnem. Ve většině případech využívám odraznou desku pro vyplnění stínů a přirozený vzhled fotografií. V tuto chvíli je na vše dostatek času, takže panuje přátelská a uvolněná atmosféra při které vznikají krásné, zábavné vzpomínkové fotografie, které si později můžete zvětšit a zarámovat.

 
Jak fotografování probíhá?

Svatební hostina - mezi jeden ze zvyků na svatbách patří rozbití a následný společný úklid talíře, dále v rámci hostiny fotografuji svatební dekorace, krájení dortu, přípitek novomanželům, společné pojídání polévky, které symbolizuje manželskou spolupráci.

 
Jak fotografování probíhá?

Večerní zábava – v rámci celodenního fotografování zpravidla fotografuji první tanec nevěsty s ženichem a začátek volné zábavy.

 

CENA SVATEBNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ

 

OBŘAD

Focení přibližně 2 hodiny

Obřad

Skupinové foto

Aranžované foto nevěsty a ženicha

Neomezený počet fotografií

Cena: 6 900,-Kč

OBŘAD A HOSTINA

Focení přibližně 5 hodin

Příjezd nevěsty

Obřad

Skupinové foto

Aranžované foto nevěsty a ženicha

Rozbíjení talíře

Hostina a krájení dortu

Neomezený počet fotografií

Cena: 9 900,-Kč

CELODENNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ

Individuální počet hodin

Příprava nevěsty, líčení, oblékání

Příjezd na obřad

Obřad

Skupinové foto

Společné foto nevěsty a ženicha

Rozbíjení talíře

Hostina a krájení dortu

První tanec a začátek večerní zábavy

Neomezený počet fotografií

Cena: 15 900,-Kč