JoomlaLock.com All4Share.net
Portrét - Patrik Mareška
Patrik
Mareška

Jmenuji se Patrik Mareška a věnuji se profesionálnímu fotografování svateb. Fotografii jako takové se věnuji od roku 2010. Vzhledem k tomu, že moje vášeň pro fotografii s časem více a více rostla, jsem se rozhodl otevřít fotoateliér v Praze. V průběhu celého roku tak fotografuji i jiné styly jako například fashion, portréty, rodinné foto, newborn a těhotenské foto.

Postupem času jsem se ovšem dostal ke svatební fotografii, která má své specifické kouzlo. Každý okamžik tohoto významného dne je jedinečný a umožňuje mi zachytit přirozené emoce a momentky na které budete jistě rádi vzpomínat. Mým cílem není pouze odevzdat kvalitní a zajímavé fotografie, ale aby pro vás fotografování bylo take zábavné. V případě zájmu o mé služby mně neváhejte kontaktovat.

Fotografuji nejen v Praze a okolí, ale take po celé České republice a rád se dopravím na místo Vašeho velkého dne.

Podpis - Patrik Mareška

+420 732 931 010

Mikulova 1572/13, Praha

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


REZERVUJTE SI TERMÍN

Kontaktovat mě můžete jak telefonicky, tak na email uvedený na této stránce. Samozřejmě můžete využít i kontaktní formulář níže. Pouze Vás poprosím, abyste vždy uváděli konkrétní datum svatby, abych mohl okamžitě zkontrolovat, zda je termín ještě volný.